Кількість
|
Вартість
|
||
|
Панельні сталеві радіатори опалення діляться на наступні типи:
- Тип 10 - не має облицювання, в ньому відсутній конвектор і застосований тільки один ряд панелей.
- Тип 11 - має один ряд панелей, один конвектор, але не обладнаний гратами у верхній частині.
- Тип 20 - оснащений двома рядами панелей, але не володіє конвектором при наявності решітки, яка випускає тепле повітря.
- Тип 21 - радіатор дворядний, має конвекційні ребра в закритому кожусі.
- Тип 22 - дві панелі, два конвектора і кожух.
- Тип 30 - це вже трьохрядовий радіатор, але без наявності конвективного оребрення, при наявності воздуховодной решітки.
- Тип 33 - застосовує у своїй конструкції три панелі, три конвектора в закритому кожусі.
Виходячи з цієї класифікації, стає зрозуміло, що в залежності від їх конструкції якість і швидкість тепловіддачі відрізняється. Так радіатори, що належать до типів 10 і 11, що не володіють конвекторами забезпечуватимуть тепло тільки шляхом прямого нагріву повітря в приміщенні. А це означає, що на це буде потрібно або більше часу, або вище потужність системи. Всі радіатори з конвекторами найбільш економічні і ефективніше їх безконвекторних варіантів.
У сталевих радіаторів висока віддача тепла. Робочий тиск сталевих радіаторів складає від 6 до 10 атм.
Завдяки тому, що сталеві радіатори легкі, негабаритні - це робить їх не тільки зручними в монтажі, але і не вимагає багато місця для свого розміщення в квартирах, що не менш важливо в сучасних умовах катастрофічної нестачі місця. Всі ці властивості сталевих радіаторів і привертають до себе сьогодні власників квартир і власних приватних будинків.